משחקי ילדים – לימודיסק

צוות יוצרי משחקי ילדים ב-artNsmart

bg_image

דוני ורוני
פותרים בעיות שיצרו

נראים כמו סתם זוג חברים, אבל מוכרים בכל העיר כאשפים בפתרון בעיות שעדיין לא המציאו. מחזיקים את כולנו בדריכות מה יקרה בהרפתקה הבאה איזו הפתעה ישלפו מהשרוול?

bg_image

אריאל קלקודה
נותן ומקבל

הורה מתבגר לארבע ילדים, עם ניסיון מגוון. נגיש לתחום המחשוב עוד מימים שהמחשב היה בגודל של חדר. הכי כיף עם אריאל, זה שהוא תמיד שם להקשיב, לחלום ולהשתתף בעשיה.

bg_image

צופי קלקודה
חולמת בהקיץ בכירה

הכח שמניע, חולם, חוקר, משחק, מעצב, גוזר, מדביק כותב ומפיק של משחקי מחשב לילדים. בזמנה הפנוי, משמשת כאמא גאה ודואגת לילדיה ולשאר בני במשפחה.

bg_image

דוני קלקודה
הרפתקן מתבגר

התקבל למשפחה בשמחה, תמיד עסוק בלמידה ועזרה לאחרים בהתנדבות והכל בחיוך רחב ובשמחה. מבטיח ומקיים, לוקח ילדים להרפתקאות שלא חלמו להכיר, ולא שוכח שכייף זה הכי ..
עוברים לחנות המוצרים

כבר מהיום הראשון לפעילות, אנחנו מחויבים לארבע העקרונות בסיסיים:

 

ילדים במרכז העשייה

עצמאות והנאה כמרכיב בלמידה

משחקי ילדים איכותיים ומגוונים

שירות אישי ואחריות למוצר

 

ילדים במרכז העשייה

המשחקים פותחו מתוך מחשבה על מתן שוויון הזדמנויות לכלל הילדים, הם מתאימים לספקטרום רחב של ילדים, כולל ילדים עם לקויות. תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה אישית, אצל הצוות המתכנן

 

ב-artNsmart  מצאנו דרך להעביר ידע ולפתח יכולות מגוונות אצל ילדים, כבר מהגיל הרך. אנחנו מאמינים ויודעים, כי הם מסוגלים ליותר. בתכנון משחקי הילדים אנו סומכים על האינטליגנציה של הילדים, אהבתם לחקר ולמידה ומכירים ביצירתיות הטבעית החבויה בכל אחד מהם.

 

 

שירות אישי ואחריות למוצר

המשחקים שלנו אישיים ומיוחדים, הם מספקים משוב לכל ילד בשמו הפרטי. על אותו בסיס, של יחס אישי לכל לקוח ואחריות אישית למוצר, נבנה מערך שירות הלקוחות המעולה שלנו.

בעולם הדיגיטלי, בו הפרטי והאישי נבלעים בהמולה, המדיה האלקטרונית מכלה זמן והפרסום המכוון מסיח דעת, החלטנו ליצור משהו בתפיסה חדשה. משחקי מחשב אישיים, מנותקים מפרסום והסחות דעת, שעוסקים בפיתוח כישורים ולמידה, סביבה בה הילד שואב ידע, עצמאות, ביטחון עצמי והנאה במהלך משחק.

 

 

משחקי ילדים דיגיטליים
לחצו וקראו מהי האחריות שלנו
 תווית אחריות לכל החיים

מוצר ישראל מקורי
קראו מה לקוחות אומרים על לימודיסקמשחקי ילדים במחשב

משחקי ילדים במחשב
קראו מהו תו אשנב לבטיחות אתרים
תו אשנב


עוברים לחנות המוצרים

עוד תודות

תודה לכל השותפים ליצירה שמלווים אותנו בפרויקטים השונים. תודה לשותפים לחשיבה, ליזמים שמעלים רעיונות. תודה לשותפים לפתרון הבעיות הטכניות, לממליצים, לשחקנים המלווים אותנו בהקלטות, לבמאית, לאיש הקול, וליועצים המקצועיים. כל משחק ילדים  שנולד, קשור בשילוב אנשים רבים וטובים השותפים ליצירה. יותר מכל ברצוננו לאמר תודה, לילדים היצירתיים שליוו אותנו בתהליך. מהם למדנו כי יצירתיות היא צורך מולד, שקיים בהם ונובע מהם בטבעיות. מהם גם למדנו, עד כמה עבודה על פיתוח יצירה ודמיון, חשובים להתפתחותם האישית.


 

משחקי ילדים | צוות artNsmart | אודותמשחקי ילדים