הורים שואלים – חשוב לדעת מראשהורים שואלים ולימודיסק עונים

לחצו על השאלה ותפתח תחתיה תשובה מידית:

עוד מתכונות המשחק

הורים שואלים ולימודיסק עונים – סידרת לימודיסק, הינה סידרת משחקי חשיבה ויצירה במחשב, פעילות מגוונת העוסקת בתכני לימוד המשולבים בתוך סיפור הרפתקה מהנה ומרגשת. במשחק אנו משלבים תוכן ערכי ורגשי, משחקי למידה בו תכנים המתמקדים בטיפוח עצמאות, רמות הקשב, יכולות חקירה והסקת מסקנות, יצירה וברכישת ידע ותרגול.
הורים שואלים ולימודיסק עונים – למידה מתבצעת באופן אופטימלי בסביבה בה הילד נהנה. פניה אישית עם שם הילד מחזקת את הביטחון העצמי, מהנה וגורמת לו לקשר ריגשי עם המשחק. גורמים אלה מאפשרים חזרתיות על הפעילויות במשחק ומקיימות את תהליך הלמידה המשמעותית. ילד שחוזר על המשחק מספר פעמים מתוך הנאה פתוח לקלוט את התכנים המועברים בו.

כן. הפנייה בשם הילד מופיעה במרבית המקרים כפידבק חיובי והיא נשמעת באופנים שונים, בנוסף למחמאות חיוביות מגוונות אחרות, הניתנות עשרות פעמים, על הצלחה במשחק.
כן בהחלט. בלימודיסק אנחנו מאמינים בכוחה של היצירתיות והשפעתה על התפתחות הילד. בכל תוכנות משולבים משחקי צביעה, משחקי דמיון ויצירה משולבת מחשב, אותן ניתן להדפיס, ולהמשיך ליצור מחוץ למחשב בעבודה המשלבת גם חומרים נוספים.
בשום פנים ואופן לא. התכנים, הגרפיקה והדמויות כולן מתאימות לנפשם הרכה של ילדים צעירים. הפידבקים תמיד חיוביים, כאשר טועים למדים משהו חדש. ציונים מחוץ לתחום, ההצלחה נמדדת ברצון של הילד לשחק שוב ולהתמודד עם המשימות מחדש.


התאמה לילדים עם לקויות

משחקי לימודיסק כולם, מדובבים. כל משימה מוסברת ע"י הדמויות הראשיות במשחק. יש דגש על שפה נקייה, גיוון בשיח (השאלות והתשובות), שמות תואר שונים, תיאורים קצרים , שפה ברורה ותקנית.
מתגובות הורים שרכשו את המשחק עבור ילדיהם, אנו יכולים לדווח על הצלחה בשימוש במשחק אצל ילדים עם לקויות למידה כמו: קשב וריכוז עד אוטיזם קל. המשחקים אינטואיטיביים להפעלה, מחייבים קשב, כיוון שההוראות מושמעות, מספקים רק משוב חיובי, אין בהם ניקוד, זריזות אצבעות או צורך לנצח (יריב או שעון זמן) ומעבירים תוכן רגשי בסיפור.

מידע טכני

כן. כל דיסק מכיל רק שם אחד. קימות ערכות עם מספר שמות משתנה (תאומים וכד'). הכנסו אל חנות המוצרים כדי להתאים לעצמכם את הערכה המתאימה.
הורים שואלים ולימודיסק עונים – חשבנו מראש על משפחות שיש להן תאומים ואו מספר ילדים בטווח גילאים של משחק אחד (2-6, 4-6, 5-7, 6-9). לשם כך יצרנו את ערכות התאומים, רכישתן מוזילה מאד את מחיר המוצר, ועדיין מאפשרת לכל ילד לשחק במשחק עם שמו.
אפשר, אבל לדעתי, אין הכרח. המשחק אינו מומלץ לילדים מתחת מגיל שנתיים כך שממליצה לחכות עם המשחק לילד הצעיר. ללקוחות שכבר רכשו את המשחק פעם אחת, יצרנו מוצר שנקרא "החלפת שם". כלומר, כאשר אתם מרגישים שהילד הבוגר סיים להשתמש במשחק ומוכן לשלב מתקדם יותר, ואתם רוצים שהילד הצעיר ישחק במשחק בשמו, תוכלו לבצע החלפת שם.
לא. משחקי לימודיסק פועלים עצמאית על גבי מערכת הפעלה במחשב (WIN ואו MAC) ואין צורך בחיבור לרשת האינטרנט.
לא, המשחקים מופעלים על גבי דיסק (CD) או על הדיסק און קי (USB), ואינם דורשים התקנה. זה מאפשר חופשיות במעבר ומשחק במחשבים שונים במיקומים שונים. (אצל סבא וסבתא למשל)
במקרה והדיסק שברשותכם נשבר או נשרט, אין צורך לרכוש משחק מחדש ואו לכעוס על הילד, זה יכול לקרות לכל אחד. תוכלו להחליפ את הדיסק השרוט באחר, לאחר שתציגו את הישן ובצירוף סכום סימלי של 20 ₪. את התהליך ניתן לבצע גם באמצעות הדואר, נא לציין את שם הילד וכתובת דואר למשלוח חוזר. כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 5507 קיסריה, מיקוד: 3088900.
כן. במערכת לימודיסק, הכל הופך לאישי, המשחק מותאם אישית לכל ילד והמיה מותאמת למשתמש. המשחקים נמכרים גם למשתמשים שאין ברשותם מערכת שקוראת CD או DVD.
הורים שואלים ולימודיסק עונים – אין הבדל בתוכן המשחקי. ההבדל מתבטא בנוחות או בהרגלי השימוש. כמו כן, קיום האמצעי במחשב שלכם, ישנם מחשבים שאין להם פתח לדיסק ויהיו חייבים דיסק און קי כדי להפעיל את המשחק.
גם זה יכול לקרות. אם הדיסק לא עובד התקשרו ואנחנו נשמח לפתור כל בעיה. אם במהלך שיחת התמיכה יתברר שאין דרך להתגבר על התקלה, ללא כל שאלה, תקבלו דיסק אחר במקומו.
אין צורך לרכוש חדש. לקוח שרכש פעם אחת את המשחק זכאי לקבל דיסק או דיסק און קי חדש, בהצגת הישן, במחיר סמלי של דיסק 20 ₪, דיסק און קי 30 ₪. כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 5507 קיסריה, מיקוד: 3088900.
לשאלות לגבי תפעול המשחק אנא פנו לתמיכה טלפונית שלנו בטלפון 0508455245 או דרך שירות התמיכה באתר.
אין בעיה, ניתן לבצע שידרוג ולקבל דיסק און קי במקום הדיסק. אנא שילחו הדיסק בצירוף, שם הילד, כתובת למשלוח חוזר ו- 20 ₪ (עלות הדיסק און קי) כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 5507 קיסריה, מיקוד: 3088900.
לא המשחק אינו מתאים לאיפון או לאייפד, המשחק מתאים לכל המחשבים והטבלטים שמבוססים על מערכת הפעלת windows
כן בהחלט, אנא הזמינו באתר את הגרסה שמתאימה למחשבי מקינטוש.


מידע אודות רכישה

המשחקים נמכרים בשלב זה, באתר האינטרנט שלנו, באמצעות מערך שירות טלפוני ובנקודות מכירה ניידות ברחבי הארץ. מידע לגבי נקודות המכירה ניתן לקבל באמצעות דף הפייסבוק שלנו.
הורים שואלים ולימודיסק עונים
א. תשלום בכרטיס אשראי – האתר מאובטח על פי קוד SSL
ב. תשלום ב PAY PAL
ג. תשלום במזומן או בשיק שישלחו בדואר.
הורים שואלים ולימודיסק עונים – עמוד סליקה באינטרנט (redirect) נמצא אצל ספק שירותי הסליקה, העומד בתנאי התקן ומאושר על ידי חברות האשראי. דף התשלומים מאוחסן אצל ספק שירות הסליקה ומותאם כך שפרטי כרטיסי אשראי, המוזנים ע"י הקונה באתר, אינם נשמרים כלל באתר. כל פעולת התשלום מתבצעת בשרתי ספק שירותי הסליקה, שעומד בתקנים המחמירים ביותר PCI DSS Level-1
הורים שואלים ולימודיסק עונים – בהחלט. הלקוח יקבל חשבונית/קבלה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום. לקוחות שיבצעו רכישה טלפונית יקבלו חשבונית/קבלה שיצורפו לחבילה הנשלחת.
הורים שואלים ולימודיסק עונים – לא, אין צורך להירשם על מנת לרכוש באתר. הרשמה באתר מאפשרת להורה/ללקוח לקבל מידע אודות מוצרים חדשים שלנו ומידע חדשותי בנושאים הקשורים לחינוך, מחשבים ויצירה לגיל הרך.

מידע אודות משלוח

המשלוח מתבצע באמצעות דואר ישראל.
א. דואר רשום – בין שבוע לעשרה ימי עבודה.
ב. חבילה עד הבית – 2 עד 4 ימי עבודה.
הזמנה שהתקבלה באתר באופן תקין (שם הילד, פרטי השולח ותשלום) תעובד ותצא ממשרדינו ביום שלמחרת. הודעה לגבי פרטי קוד המשלוח (דואר רשום/חבילה עד הבית) תועבר ללקוח על מנת שיוכל לעקוב אחר הזמנתו.
הורים שואלים ולימודיסק עונים